Prins LPG Systems

loga-lpg-systemu-prinsSpolečnost Prins LPG Systems je známá po celém světě. V automobilovém LPG průmyslu má vedoucí postavení na trhu. To si zajistila dodáváním zařízení a produktů v nejvyšší kvalitě.

Důkazem toho je i spolupráce s japonskou společností Keihin, která je jedním z největších výrobců vstřikovačů na světě. Společnost Keihin vyrábí pro Prins LPG vstřikovače vlastního designu.

Hlavní nabídku společnosti tvoří reduktory a LPG systémy Prins VSI, ve variantě pro nepřímý i přímý vstřik paliva.

 

Systémy pro LPG přestavby Prins:

Prins Direct LiquiMax System

Prins Direct LiquiMax systém se používá paralelně ke standardnímu palivovému systému. LPG systém je určen pro motory s přímým vstřikováním paliva, což znamená, že palivo je vstřikováno pod vysokým tlakem (20-200 bar) přímo do válce, na rozdíl od starších motoru, u nichž je palivo vstřikováno do sání.

Direct LiquiMax systém používá upravené vysokotlaké palivové čerpadlo a vstřikovače paliva pro vstřikování kapalného LPG pod vysokým tlakem do válce,což  umožňuje maximální využití elektroniky a komponentů ve voze.

Rozsáhlý výzkum Prins ukázal, že palivo LPG je velmi vhodné palivo v kombinaci s přímým vstřikem paliva. Účinnost motoru se při použití LPG výrazně zvýší, což má za následek snížení emisí CO2 a snížení spotřeby.

 

LPG servis