Redukce LPG

Objednat redukci LPG

V každé zemi můžete narazit na různě odlišné plnící pistole tankovacích pump LPG a CNG. V České republice se používá koncovka tzv. „italského typu“, která je Vám namontována při montáži LPG nebo CNG zařízení do Vašeho vozidla. Pokud cestujete do jinačí země v rámci Evropské unie, tak můžete narazit najinačí hrdlo tankovací pistole. Proto je zapotřebí použít redukce na plnící hrdla LPG a CNG.

Také může tato situace nastat, pokud si dovezete automobil, kde proběhla zástavba alternativního pohonu LPG nebo CNG v jiné zemi než u nás. V tomto případě může plnící hrdlo jiné než tzv. „italského typu“ a potřebujete také redukci, aby jste mohli čerpat plyn do vašeho automobilu.
Níže naleznete, které redukce se vyrábějí. Jak již bylo zmiňováno výše, tak v Čechách se používá číslo jedna „italský typ“. Zároveň zde najdete jak grafické, tak tabulkové znázornění,  ve které zemi je zapotřebí, která redukce na LPG a CNG.

 

typ 1. – Bělorusko, Bosna, Bulharsko,Česko, Dánsko, Estonsko, Francie, Chorvatsko,
Itálie, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Makedonie, Německo, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina
typ 2. – Holandsko, Německo, Norsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie
typ 3. – Belgie, Irsko, Lucembursko, Německo, Švýcarsko
typ 4. – Bělorusko, Litva, Lotyšsko, Rusko, Ukrajina

redukce_lpg_pro_evropumapa_redukci_lpg_pro_evropa_bilaseznam_zemi_pro_redukce_lpg_evropa

LPG servis